شکرخند مرکز سوغات ایران

شکرخند مرکز سوغات ایران فعالیت خود را در خصوص تولید و عرضه خشکبار از سال 1343 شروع کرده است. این فعالیت در ابتدا توسط بنیانگذار آن ( حاج محمد شنوائی) شروع و توسط فرزندانشان حمید شنوائی ادامه یافته است.

در سال 1391 کلمه شکرخند جهت برند اصلی مرکز سوعات ایران انتخاب شد و از این پس محصولات خود را با نام تجاری شکرخند وارد بازار نموده است.

قوتو شکرخند از سال 1391 با شما دوستان بوده و در سطح بازار عرضه می شود این محصول در کرمان – گلدشت- ابتدای خیابان یا قدرت توسط یکی از معروفترین استادکاران این حرفه که بیش از 60 سال به صورت خانوادگی سابقه فعالیت در تولید قوتو دارند به بهترین نحو تولید و عرضه می گردد.

در سال 1394 محصول زعفران شکرخند که یکی از سرمایه های معنوی و مادی ایران به حساب می آید را به صورت بسته بندی های متنوع و با نهایت دقت و زیر نظر اداره محترم استاندارد و همچنین ارتباطات غذا و داروو و همچنین اخذ گواهینامه های متعددی چون ایزو 9000 – 9001- 14000 و .... تولید و به بازار عرضه می شود.واحد تولید زعفران شکرخند در مشهد شهرک صنعتی بینالود می باشد.

 شکرخند خود را به عنوان مرکز تخصصی سوعات ایران مطرح کرده است و امید دارد که بتواند با تلاش تمامی کادر فنی و همکارانش به این هدف دست پیدا کند.مدیران

Sample image
الکس توماساین یک متن نمایشی است شما می توانید پس از نصب بسته آزمایشی در سایت خود وارد بخش مدیریت جوملا و مدیریت ماژول ها شده و محتوای موجود در این بخش را مطابق با میل خود ویرایش کنید .

الکس توماس

مدیر پروژه

 

Sample image
سوزان مورانIاین یک متن نمایشی است شما می توانید پس از نصب بسته آزمایشی در سایت خود وارد بخش مدیریت جوملا و مدیریت ماژول ها شده و محتوای موجود در این بخش را مطابق با میل خود ویرایش کنید .

سوزان موران

مدیر عامل

 

Sample image
نیکلاس میشلاین یک متن نمایشی است شما می توانید پس از نصب بسته آزمایشی در سایت خود وارد بخش مدیریت جوملا و مدیریت ماژول ها شده و محتوای موجود در این بخش را مطابق با میل خود ویرایش کنید .

نیکلاس میشل

روابط عمومی.

 

تیم ما

Sample image

بنیامین

طراح.

Sample image

آنجلینا

تست کننده

Sample image

آندره‌آ

طراح

Sample image

پتروس

تست کننده

Sample image

مشل

توسعه دهنده

Sample image

توماس

طراح وب

Sample image

سوزان

توسعه دهنده

Sample image

نیکلاس

برنامه نویس

Sample image

شما!

استخدام می کنیم!